o Nas

Historia Vissiv

Marka VISSIV to wyjątkowy projekt Nord Mebel – firmy, która z niezwykłą pasją tworzy luksusowe meble od 1991 roku. Nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli tapicerowanych jest wynikiem wieloletniej współpracy ambitnego zespołu, którego celem jest tworzenie rzeczy wyjątkowych.

Tradycyjne rękodzieło, rodzinne tradycje, nowoczesne technologie, wyselekcjonowana najwyższa jakość materiałów i przez lata wypracowany styl – to rzeczy, które nas określają.

After
Before

WYSOCE WYSPECJALIZOWANY SPRZĘT

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który stale rozwijamy, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy.

Wykorzystujemy zaawansowane obrabiarki CNC, drukarki 3D, katery tnące, maszyny do szycia zdobnego.
Śledzimy trendy w meblarstwie oraz najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne i stale się rozwijamy. Wszystko po to, by nasze meble spełniały najwyższe standardy.

 

 

 

 

 

 

CERTYFIKACJA

Jakość naszej firmy i naszych mebli potwierdzają liczne certyfikaty.
Produkujemy i montujemy meble w oparciu o przyznane certyfikaty.
Posiadamy atesty gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów, między innymi atesty antypalności naszych tkanin obiciowych.
Stabilność naszej firmy potwierdzają przyznawane corocznie Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej.

 

 

 

 

KONTROLA JAKOŚCI

Na każdym etapie produkcji przeprowadzamy kontrolę jakości. Od dostaw tkanin i skór do szwalni, jak i wszystkich elementów konstrukcyjnych, drewnianych oraz metalowych, po bezpieczne pakowanie i wysyłkę.

Cały proces produkcji jest zorganizowany w taki sposób, aby przepływ elementów konstrukcyjnych był jak najkrótszy i optymalny dla pracowników oraz procesu wytwarzania mebli.
Dzięki skomputeryzowaniu szwalni, zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie zagwarantować perfekcyjną jakość naszych mebli.

Czym się zajmujemy?

Miłość do tworzenia mebli przekazujemy z pokolenia na pokolenie. Nasze projekty cieszą się uznaniem wśród tych, którzy cenią estetykę i ponadczasowy design.

Połączenie umiejętności i doświadczenia projektantów i konstruktorów sprawia, że nasze meble są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też szalenie wygodne i funkcjonalne. Jesteśmy dumni z naszych projektów, a zadowolenie naszych klientów utwierdza nas w przekonaniu, że rozwijamy się we właściwym kierunku.

Produkcja mebli tapicerowanych
0 %
Sprzedaż mebli tapicerowanych
0 %
Podwykonawstwo
0 %
Zamówienia indywidualne
0 %

Często zadawane pytania

Nasze meble tapicerowane są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym solidnych drewnianych ram, wytrzymałych tkanin tapicerskich i pianki wysokiej gęstości. Dzięki temu nasze meble są trwałe i komfortowe.

Tak, oferujemy wiele różnych opcji kolorystycznych i wzorniczych. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy tkanin i kolorów, aby dopasować meble do swojego wnętrza.

  • Wszystkie nasze meble tapicerowane objęte są gwarancją, która zabezpiecza Cię przed ewentualnymi wadami produkcyjnymi. Szczegóły dotyczące gwarancji znajdziesz w Naszej polityce zwrotów.

Czas produkcji i dostawy może się różnić w zależności od modelu mebla oraz dostępności. Nasz personel ds. obsługi klienta chętnie udzieli Ci dokładnych informacji na ten temat.

Aby utrzymać nasze meble tapicerowane w doskonałym stanie przez wiele lat, zalecamy regularną pielęgnację. Oto kilka wskazówek:

  • Odkurz meble regularnie za pomocą szczotki o miękkim włosiu lub ssawki z przyłączem do tapicerki.
  • Usuń ewentualne plamy lub zabrudzenia możliwie szybko, korzystając z delikatnych detergentów i ciepłej wody. Unikaj silnych środków chemicznych, które mogą uszkodzić tkaniny.
  • Unikaj wystawiania mebli na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ mogą one spowodować blaknięcie tkanin.
  • Obracaj poduszki i siedziska, aby równomiernie rozkładać eksploatację.
  • Jeśli masz pytania dotyczące konkretnych zaleceń dotyczących pielęgnacji, skonsultuj się z nami lub zapoznaj się z instrukcjami dołączonymi do mebli.

Zadbaj o swoje meble tapicerowane zgodnie z powyższymi wskazówkami, a będą Ci służyć przez wiele lat, zachowując swój oryginalny wygląd i komfort.

Newsletter

Bądź na bieżąco i zasubskrybuj Nasz newsletter.

Dziękujemy ! Pomyślnie zasubskrybowałeś Naszą stronę ! Ops! Something went wrong, please try again.

O nas

Kariera

Sklepy

Odnośniki

Rabaty

Karty podarunkowe

Kody

© 2023 Vissiv